O mnie

poznaj nas

Informacje o Mobile English Marty Walancik:

Zajęcia prowadzone są przez Martę Walancik, mgr języka angielskiego, absolwentkę poznańskiego NKJO. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła na własną rękę, jako dziewczynka, tłumacząc samodzielnie ze słownikiem teksty piosenek jej ulubionego zespołu Depeche Mode. Obecnie jest jednym z najlepszych indywidualnych językowców na terenie Powiatu Goleniowskiego. Swoją wiedzę i bogate doświadczenie przekazuje również swojemu 9-letniemu synowi – Tomkowi. Uczniowie pokochali jej styl nauczania i ogólne zasady, które wdraża na każdej lekcji. Znana jest ze swojej konsekwencji w wymaganiu od uczniów / kursantów opanowania i przyswojenia minimum 70 procent wiedzy i umiejętności. (słynne 70 % ;))

To specjalistka od angielskiej gramatyki, dla której priorytetem jest to aby uczestnik zajęć w miarę możliwości jak najszybciej samodzielne budował poprawnie zdania i wzbogacał słownictwo. Sekretem sukcesu p.Marty jest jej indywidualne podejście do każdego klienta, a także mocne mobilizowanie do ciężkiej , ale owocnej współpracy zarówno uczniów jak i rodziców. Od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu samodzielnych testów gramatycznych, leksykalnych oraz w układaniu indywidualnych testów zaliczeniowych po całorocznej pracy z uczniem wykonując je z ogromnym zaangażowaniem i na wysokim poziomie. Obala mity dotyczące nauki języka obcego wyłącznie metodą podającą z gotowych notatek lub książek. Wykorzystuje sprawdzone metody nauczania, nie ograniczając się wyłącznie do gotowych MATERIAŁÓW, stawiając na różnorodność i dynamikę zajęć.

Drodzy Uczniowie / Kursanci !

Pani Marta Zaprasza Was do swojego świata, którego niemal każda cząstka opiera się na języku angielskim: w pracy, na zagranicznych wyjazdach i w wielu prywatnych kontaktach. To właśnie wtedy sprawdzają się słowa wybitnego pisarza Antoniego Czechowa: „Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu”. Język angielski daje niesamowite możliwości: otwiera szeroko przed wami drzwi do całego świata, a Wy, drodzy Uczniowie / Kursanci możecie z tej możliwości skorzystać.